HAKKIMIZDA

Dumlupınar Makine olarak; Dünya standartlarına uygun ürünler üreten ve sahip olduğu ISO 9001-2008 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş,bütün makinelerine CE, Gost-R Belgesi almış, tasarımlarını ve markalarını tescil ettirmiş olan Kotan Bau Yapı A.Ş ve Türkiye'deki en büyük üretim alt yapısına sahip olan, sıva/harç/şap karıştırma, pompalama ve püskürtme sistemleri alanında elli çeşide yakın makinenin üretimini de yapan ASE Makine'nin İç Anadolu Bölge Bayisidir.
Konya Sanayi bölgesinden konumlanan şirketimiz, 7/24 hızlı ve güvenilir servis anlayışı ile hizmet vermektedir. 

Bünyesindeki uzman teknisyenler ile satışını yaparak sorumluluğunu üstlendiği tüm makinelerin periyodik bakım hizmetinin yanı sıra onarım ve arıza müdahale hizmetini de vermektedir. 
Satışını gerçekleştirdiği her makine için satış sonrası zengin ürün çeşitliliğine sahip yedek parça temini ile de müşterilerimizin yanındayız. 
Çözüm ortağınız olan Dumlupınar İnşaat Makinaları, bu bilinç ile makine kiralama ve 2.el makine satışını da gerçekleştirmektedir. 
Dumlupınar İnşaat Makinaları ’da ihtiyacınıza ve beklentinize yönelik olarak en yüksek performans ve en düşük maliyet ile ihtiyacınız olan makineyi tespit eder. Kullanıcı eğitimini de vererek profesyonel desteğini sürekli kılar. SOSYAL MEDYADAN TAKIP EDEBİLİRSİNİZ.